AOPK ČR >> Péče o přírodu a krajinu >> Programy EU >> LIFE >> Ze života hmyzu >> Aktuálně ze života hmyzu

Aktuálně ze života hmyzu

16. 12. 2019, Informační brožura o projektu Ze života hmyzu je hotová!

Prolistujte si naši novou informační brožuru o projektu, kde se dozvíte to nejpodstatnější. Jaká stanoviště se snažíme obnovit a pro jaké druhy hmyzu to vlastně děláme. Co je Natura 2000 a jaké další aktivity děláme pro to, aby se o těchto důležitých témat dozvěděli ostatní?

Letak_CZ_titulka


4. 12. 2019, Další číslo beskydského zpravodaje je na světě!

Seznamte se blíže s beskydskými lokalitami Lušová a Kobylská a přečtěte si rozhovor s hospodářem, který pase svá stáda na lokalitách v oblastni Halenkova (všechny 3 lokality najdete v údolí Vsetínské Bečvy).

Beskydsky_zpravodaj_12_2019


9. 9. 2019, Pořad NEDEJ SE! o strážcích Bílých Karpat

Pořad České televize "NEDEJ SE!" zapátral po tom, jak se daří chránit vzácné druhy motýlů v Bílých Karpatech na české a slovenské straně. K jejich ochraně přispěl již skončený projekt Motýli CZ-SK a nyní na něj úspěšně navazuje Ze života hmyzu. Natáčelo se na několika projektových lokalitách jako jsou "Vápenky" či "Žítková". Naši kolegové Vám řeknou víc!

Nedej_se!_Strážci_Bílých_Karpat


26. 7. 2019, Reportáž o festivalu Ze života hmyzu v regionální televizi POLAR!

Shlédněte reportáž, kterou o konání projektového festivalu v Dolní Lomné naročila regionální televize POLAR! Koordinátorka beskydského partnera infinity-progress vám řekne, proč se na hmyz vlastně zaměřujeme. Uvidíte také, jaký pestrý program si pro vás kolegové připravili. Třeba se tam za rok spolu setkáme!

Reportaz_POLAR_festival_2019


6. 12. 2018, Vyšel první beskydský zpravodaj v rámci projektu Ze života hmyzu!

Podívejte se, na co všechno se projekt Ze života hmyzu zaměřuje na svých beskydských lokalitách. Pokochejte se krásnými, avšak ohroženými modrásky či dalšími vzácnými motýly, se kterými se můžete setkat na beskydských pastvinách.

Beskydsky_zpravodaj_12_2018


 

AOPK ČR

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště

Fotogalerie AOPK ČR

Fotogalerie AOPK ČR

 

 

 

 

 

 

Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt