AOPK ČR >> O AOPK ČR >> AOPK ČR informuje >> Videospot o rodině Veverkových uspěl na soutěži TURISTPROPAG 2021

Videospot o rodině Veverkových uspěl na soutěži TURISTPROPAG 2021

Videospot o rodině Veverkových uspěl na soutěži TURISTPROPAG 2021

22.7.2021

Úvodní epizoda „Vím kam jdu“ ze série videí o ohleduplném chování při výletech do přírody se umístila na skvělém 2. místě.

Mezinárodní soutěž turisticko-propagačních materiálů a předmětů TURISTPROPAG 2021 se letos konala už po šesté. Přihlášeno bylo více než 300 různých letáků, brožur, kalendářů, knih, map, dárkových předmětů a dalších materiálů zaměřených na cestovní ruch. Svou kategorii měly také mobilní aplikace nebo propagační spoty [1].

Porotě soutěže složené ze zástupců odborných médií, profesních sdružení v cestovním ruchu a dalších partnerů se líbilo také naše úvodní video ze série spotů o rodině Veverkových a jejich psovi [2]. Agentura ochrany přírody a krajiny ČR tak obstála v konkurenci dalších 19 přihlášených krátkých videí a obsadila v této kategorii druhé místo.  

Slavnostní předání cen vítězům proběhlo ve čtvrtek 15. 7. na výstavišti v Lysé nad Labem v rámci doprovodného programu veletrhu Regiony 2021.

V uplynulých dvou letech získala AOPK ČR ocenění za kolekci pohlednic Krajinou domova,  kolekci DL letáků o chráněných krajinných oblastech (2019) a za návštěvnický pas pro chráněné krajinné oblasti a národní parky (2020).

 

Poznámky:

[1] Soutěž vyhlašuje společnost Pruh Polabí, s.r.o. spolu s Asociací turistických informačních center České republiky, Výstavištěm Lysá nad Labem, spol. s r.o., Městem Lysá nad Labem, Českou unií cestovního ruchu a dalšími partnery. O přehlídce turisticko-propagačních materiálů se dozvíte více na http://www.turistpropag.cz.

[2] Agentura ochrany přírody a krajiny ČR připravila sérii spotů, které zajímavou formou ukazují návštěvníkům chráněných území, co dělat, aby si svůj výlet co nejvíce užili a zároveň po sobě v přírodě zanechali co nejméně stop. Hrdiny krátkých videí jsou rodina Veverkových a jejich pes.
Všechny spoty můžete shlédnout na našem YouTube kanále: https://www.youtube.com/channel/UCrbD7JldOnTH4yDg0-ksDJg.
Spoty jsou součástí iniciativy Pojďte s námi do přírody. Více informací o ní najdete na www.snamidoprirody.cz. Má ukázat, že naše příroda je krásná, a také, jakým způsobem se o ni pečuje. 

AOPK ČR

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště

Fotogalerie AOPK ČR

Fotogalerie AOPK ČR

 

 

 

 

 

 

Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt