AOPK ČR >> O AOPK ČR >> AOPK ČR informuje >> 41. ročník MFF EKOFILM nabídne více než světové filmy

41. ročník MFF EKOFILM nabídne více než světové filmy

41. ročník MFF EKOFILM nabídne více než světové filmy

18.11.2015

Letošní ročník MFF EKOFILM bude vedle bohaté a pestré filmové přehlídky doplněn také řadou výstav.

Doplněn bude Novou Guineou, cestovatele Rudolfa Švaříčka, která začíná v prostorách sálu B. Bakaly již 24. 11., Bránou recyklace, kterou dodal partner EKOFILMu společnost EKO-KOM, výstavami Ministerstva životního prostředí Moje magické místo a Národní parky a v neposlední řadě tematickou expozicí Odpady jsou zdroje, kterou zapůjčil hlavní partner EKOFILMu, společnost SITA.

Píseň moře, Samara,  Landfill Harmonic, Gorily v mlze, Muž, který sázel stromy – to jsou jen některé filmy, které budou diváci moci spatřit na letošním MFF EKOFILM (Brno 3. – 5. 12.).

Na základě spolupráce se Student Agency poprvé nabízíme cestujícím RegioJet festivalovou ochutnávku – kolekci devíti filmů. Diváci tak mohou exkluzivně shlédnout čtveřici již dříve oceněných snímků: Uhlíkoví podvodníci (Dánsko 2013), Dunaj – Evropský Amazon, les, povodně a mráz (Rakousko 2012), Stopy války (Německo 2013), Vy už tady nebudete – ale my stále ano! (Německo 2012). Vedle toho se mohou těšit i na pětici filmů přihlášených do letošní mezinárodní soutěže: Na Mars (ČR 2014), Amchi (Turecko/Indie 2013), Učitel (Rusko 2014), Rovnováha (Itálie 2014) a Castillo a sumec (Brazílie 2014). Diváci mohou během festivalu dát hlas filmu, který je nejvíce zaujme. V rámci speciální festivalové akce FILM JUKE BOX pak bude vybrán film s nejvíce hlasy, který na slavnostním zakončení letošního ročníku festivalu dostane Cenu diváků. Navíc jeden z hlasujících získá jako odměnu dárkové předměty MFF EKOFILM a partnerů.

Více na www.ekofilm.cz.

 

 

 

AOPK ČR

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště

Fotogalerie AOPK ČR

Fotogalerie AOPK ČR

 

 

 

 

 

 

Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt