AOPK ČR >> O AOPK ČR >> Kalendář akcí >> Exkurze k "Roku českých pralesů"

Žofín

Exkurze k "Roku českých pralesů"  - Žofín

KDY: 2. června nebo 25. srpna 2018

MÍSTO SRAZU: Lesovna Žofín; 10,00 hod.; 48.675620, 14.693369

DÉLKA TRVÁNÍ: 5 - 6 hodin

EXKURZI VEDE: 2. 6. Pavel Šamonil a 25. 8. Tomáš Vrška + Dan Dvořák

TÉMA EXKURZE:

2. 6. vývoj lesa po poslední po době ledové a narušení vichřicemi, kůrovcem požárem a imisemi; pestrost lesních půd; jak stromy mění půdu a půda stromy; vztahy mezi dřevinami; datování událostí ve vývoji lesa

25. 8. vzájemná kompetice dřevin na vnitrodruhové i mezidruhové úrovni; aktuální otázky výzkumu - ForestGEO; proč je prales nejvýznamnějším zdorjem biodiverzity a jak k ní přispívá tlející dřevo; gradace kůrovce a pěstební postupy v okolí pralesa; co lze využít z poznatků výzkumu v pěstování hospodářských lesů 

CENA: 200 Kč na osobu

Oba termíny jsou obsazeny! Vyplněním formuláře můžete projevit svůj zájem o zapsání na list náhradníků. Do poznámky prosím uveďte slovo NÁHRADNÍK.

Zájemce prosíme vyplnit následující registrační formulář. Jeho vyplněním souhlasíte se Všeobecnými podmínkami účasti na exkurzích.

EXKURZE Žofínský prales - registrační formulář

Přihláška je nezávazná. Na jejím základě obdržíte do dvou pracovních dnů další informace k exkurzi, včetně instrukcí k platbě účastnického poplatku (splatnost 7 pracovních dní). Po zaplacení Vám odešleme potvrzení platby a závazné potvrzení Vaší účasti.

Prosím nezapomeňte se seznámit s pravidly a podmínkami exkurzí v dokumentu Všeobecné podmínky účasti na exkurzích. Prostřednictvím formuláře stvrzujete svůj souhlas s těmito smluvními podmínkami.

Nezletilou osobu ve věku nad 12 let lze přihlásit pouze společně se zákonným zástupcem. K příhlášení nezletilé osoby prosím použijte kolonku "Poznámky" na konci formuláře.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na 6orDRW7_~gBr2Zlc-onjGKd7anEoO1p



Pokud přihlašujete více osob, uveďte sem prosím jména (u nezletilých i věk).

Zasláním přihlašovacího formuláře souhlasím se smluvními podmínkami akce obsaženými v dokumentu Všeobecné podmínky účasti na exkurzích. Celý text naleznete na odkaze ZDE.

Ochrana proti SPAMu: opište, prosím, kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Kalendář akcí

Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

AOPK ČR na Facebooku

Schránka01

Naučné stezky Všechny stezky

AOPK ČR

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt